Radeon RX 9060 XT Counter-Strike 2 oyununda kaç FPS verir: 1080p Düşük ve Yüksek, %1 low
Temel rakamlar
Counter-Strike 2 oyununda Radeon RX 9060 XT: FPSHQ birleşik modeli ve ölçümler
Ön ayara göre FPS: Counter-Strike 2 oyununda Radeon RX 9060 XT
Grafik ön ayarına göre ortalama FPS; kesikli çizgi — 60 FPS. Kaynak: FPSHQ birleşik modeli.
Ayarlara göre beklenen FPS
| Çözünürlük | Low | Medium | High | Ultra |
|---|---|---|---|---|
| 1080p (Full HD) | 490–700FPS | 420–630FPS | 360–540FPS | 315–470FPS |
| 1440p (QHD) | 360–530FPS | 295–435FPS | 245–365FPS | 210–315FPS |
| 4K | 185–305FPS | 150–250FPS | 125–205FPS | 105–175FPS |
ölçüm yok — ilk siz olun
İlk siz olun: Counter-Strike 2 oyununda Radeon RX 9060 XT
Bu ikili için henüz bağımsız bir ölçüm yok; yukarıdaki sayılar FPSHQ modelinden geliyor. Sonucunuz Radeon RX 9060 XT sahipleri için ilk gerçek referans olacak.
Sonucumu gönderNasıl ölçülür: 60 saniye normal oynanış (menü veya yükleme değil), kare sınırı ve vsync olmadan; ortalama FPS ve %1 low katmandan okunur.
Windows için FPSHQ uygulaması ortalama FPS ve %1 low değerini kare sürelerinden (PresentMon) hesaplar ve izninizle sonucu kendisi gönderir.
Uygulamayı indirYalnızca toplu veriler yayınlanır: 2+ cihazın medyanı veya inceleme sonrası. Ad ve IP saklanmaz; kötüye kullanıma karşı yalnızca bir özet tutulur. Yöntem
Counter-Strike 2 için 144, 240, 360 ve 500 Hz payı
Radeon RX 9060 XT, hızlı işlemciyle 1080p Düşük: ortalama 490–700 FPS, %1 low 382–547.
Counter-Strike 2 için 144–500 Hz’de gereken donanım →FPS nasıl artırılır
Gerçek FPS ne zaman farklı olabilir
Bu sayılar bir yol göstericidir. Bilgisayarınızdaki gerçek FPS şu durumlarda farklı olabilir:
- İşlemci. Zayıf bir işlemci, ekran kartından bağımsız olarak FPS’i sınırlar; özellikle 1080p’de ve kalabalık sahnelerde (strateji, MMO, simülasyon).
- Video belleği. Oyun seçtiğiniz ayarlarda VRAM yetersiz kalırsa, ortalama FPS’te görünmeyen düşüşler ve takılmalar olabilir.
- Oyun ve sürücü sürümü. Yamalar ve yeni sürücüler performansı değiştirir — bazen belirgin şekilde.
- Belirli sahne. Açık alanlar ve efektler kapalı mekânlardan daha ağırdır; ortalama FPS bunu yumuşatır.
- Soğutma ve throttling. Dizüstü bilgisayarlarda ve sıcak havada ekran kartı frekanslarını düşürebilir.
Radeon RX 9060 XT Counter-Strike 2 oyununda kaç FPS verir: 1080p Düşük ve Yüksek, %1 low
model tahmini Radeon RX 9060 XT, Counter-Strike 2 oyununda 1080p Yüksek ayarda 360–540 FPS verir (1440p’de 245–365 FPS) — hızlı oyunlar ve yüksek yenileme hızlı monitörler için harika. Rakamların kaynağı: FPSHQ model tahmini (ölçüm değil). (model doğruluğu)
Sık sorulan sorular
Radeon RX 9060 XT Counter-Strike 2 çalıştırır mı?
Radeon RX 9060 XT, Counter-Strike 2 oyununda 1080p Yüksek ayarda 360–540 FPS verir (1440p’de 245–365 FPS) — hızlı oyunlar ve yüksek yenileme hızlı monitörler için harika.
Radeon RX 9060 XT, Counter-Strike 2 oyununda 1080p’de kaç FPS verir?
1080p’de: Ultra’da 315–470 FPS, Yüksek’te 360–540 FPS, Orta’da 420–630 FPS.
Radeon RX 9060 XT ile Counter-Strike 2 için hangi ayarlar seçilmeli?
1080p’de Yüksek ayarlarda sabit FPS ile oynayabilirsiniz.
Radeon RX 9060 XT ile Counter-Strike 2 1440p ve 4K’da kaç FPS verir?
1440p’de: Yüksek’te 245–365 FPS, Ultra’da 210–315; 4K’da: Yüksek’te 125–205 FPS. Rakamın kaynağı: bu oyunun ve/veya ekran kartının gerçek ölçümleriyle kalibre edilmiş FPSHQ modeli.
Radeon RX 9060 XT için hangi güç kaynağı gerekir?
Orta sınıf işlemcili bir sistemde 500 W’tan başlayarak: kartın TDP’si 160 W, artı sistemin geri kalanı ve %30 pay.
Gerçek FPS’inizi paylaşın — diğer oyunculara yardımcı olur ve tahminleri daha doğru yapar. Gerçek testler tahminlerden önce gösterilir.
Sonucumu ekle →
Yorumlar (0)