Squad 44
Squad 44 için FPSHQ yük puanı 74/100: zorlu bir oyun — 1080p–1440p yüksek ayarlar için RTX 4060 / RX 7600 ve üstü. Rakamların kaynağı: Steam'deki sistem gereksinimlerine göre.
Squad 44 hakkında her şey
FPSHQ’nun bu oyunla ilgili tüm sayfaları: FPS, ayarlar, donanım gereksinimleri, sorunlar ve tartışmalar.
Squad 44, Offworld tarafından geliştirilen bir oyundur. Steam çıkış tarihi: 9 Ağustos 2018. Steam inceleme sayısı: 18 946. Steam’e göre minimum ekran kartı: Nvidia GTX 1080 or Radeon RX 6600 with at least 8GB of VRAM. En az 16 GB RAM gerekir.
Oyun hakkında
- Geliştirici
- Offworld
- Yayıncı
- Offworld
- Çıkış tarihi
- 9 Ağustos 2018
- PC platformları
- Windows
- Mod
- çok oyunculu / co-op
- Steam incelemeleri
- 18 946
- Steam mağaza sayfası
- store.steampowered.com/app/736220
Squad 44 sistem gereksinimleri
| Bileşen | Minimum | Önerilen |
|---|---|---|
| İS | Windows 10 (x64) | Windows 10 (x64) |
| İşlemci | Intel i3 9th gen or AMD Ryzen 3 3300X | Intel i5 11th gen or AMD Ryzen 5 7600 |
| Bellek | 16 GB ОЗУ | 32 GB ОЗУ |
| Ekran kartı | Nvidia GTX 1080 or Radeon RX 6600 with at least 8GB of VRAM | Nvidia GTX 3070 or Radeon 6800 with at least 8GB of VRAM |
| DirectX | версии 12 | версии 12 |
| Depolama | 100 GB | 100 GB |
| Ağ | Широкополосное подключение к интернету | Широкополосное подключение к интернету |
| Notlar | To fully experience our virtual battlefield, a microphone is strongly advised. | To fully experience our virtual battlefield, a microphone is strongly advised. |
64-разрядные процессор и операционная система
Kaynak: oyunun Steam sayfası — geliştiricinin yayımladığı gereksinimler.
Squad 44 ne kadar yer kaplar, SSD gerekir mi
Resmî sistem gereksinimlerine göre Squad 44 diskte 100 GB yer kaplar (oyunun Steam sayfası, 03.10.2026 tarihli veri). gereksinimler
Squad 44 gereksinimlerinde depolama türü belirtilmemiş — SSD resmî olarak gerekli değil; yalnızca yüklemeleri hızlandırır.
Kaynak: resmî sistem gereksinimleri (oyunun Steam sayfası), alınma tarihi 03.10.2026. Boyut, kurulum için gereken boş alandır; güncellemeler ve DLC ile artabilir. store.steampowered.com
İpucu: belirtilenden fazla boş alan bırakın — güncellemeler önce indirilir, sonra kurulur.
Sıralama: 93781 popüler oyun ne kadar yer kaplıyor ve hangileri SSD istiyor →
🛠 Oyun çöküyor veya açılmıyor mu?
Sık görülen hatalar için adım adım çözümler ve bilgisayarınız için tanılama
Farklı ekran kartlarında FPS
Squad 44'de güncel 2024–2026 GPU'larında FPS tahmini. Grafik ön ayarını değiştirin — tablo yeniden hesaplanır. 1080p / 1440p / 4K'da ortalama FPS.
| Ekran kartı | Tier | 1080p | 1440p | 4K |
|---|---|---|---|---|
| GeForce RTX 5090 | S | 175–270 | 130–205 | 75–115 |
| GeForce RTX 4090 | S | 155–240 | 110–170 | 61–92 |
| GeForce RTX 5080 | S | 140–220 | 98–150 | 53–80 |
| GeForce RTX 4080 Super | A | 125–200 | 89–135 | 47–72 |
| GeForce RTX 4080 | A | 120–190 | 83–130 | 45–68 |
| Radeon RX 7900 XTX | A | 120–190 | 84–130 | 45–68 |
| GeForce RTX 5070 Ti | A | 115–180 | 79–125 | 42–65 |
| Radeon RX 9070 XT | A | 110–175 | 77–120 | 40–62 |
| Radeon RX 7900 XT | A | 100–160 | 69–110 | 36–56 |
| GeForce RTX 4070 Ti Super | A | 105–170 | 74–115 | 39–60 |
| GeForce RTX 3090 Ti | B | 97–155 | 66–105 | 35–54 |
| Radeon RX 9070 | A | 95–150 | 65–99 | 34–53 |
* Ortalama FPS: varsa gerçek ölçümler, yoksa birleşik FPSHQ modeli. Gerçek FPS işlemciye, oyun yamasına ve sürücülere bağlıdır. Hız aşırtmasız referans GPU modelleri. hesaplama yöntemi
📊 Ekran kartına göre FPS (1440p, Ultra)
Yeşil — 60+ FPS (rahat), sarı — 30–60 (oynanabilir), kırmızı — 30 altı. Kesikli çizgi 60 FPS.
Squad 44 hangi ekran kartlarında çalışır
Steam minimumu (Nvidia GTX 1080 or Radeon RX 6600 with at least 8GB of VRAM) kadar hızlı kartlar. FPS, 1080p High için FPSHQ modeli tahminidir, ölçüm değildir.
- GeForce GTX 1080 ≈48 FPS
- GeForce RTX 2060 ≈48 FPS
- GeForce RTX 3050 ≈48 FPS
- Radeon RX 6600 XT ≈62 FPS
- GeForce RTX 2070 Super ≈62 FPS
- GeForce RTX 2080 ≈62 FPS
FPS ölçümü gönder
FPS ölçümünüzü ekleyin
Ortalama FPS değerinizi paylaşın. Oyuncu ölçümleri kontrol edilir; bir hücrede 3 veya daha fazla cihaz olduğunda FPSHQ modelini iyileştirir.
Sonucumu gönderNasıl ölçülür: 60 saniye normal oynanış (menü veya yükleme değil), kare sınırı ve vsync olmadan; ortalama FPS ve %1 low katmandan okunur.
Windows için FPSHQ uygulaması ortalama FPS ve %1 low değerini kare sürelerinden (PresentMon) hesaplar ve izninizle sonucu kendisi gönderir.
Uygulamayı indirYalnızca toplu veriler yayınlanır: 2+ cihazın medyanı veya inceleme sonrası. Ad ve IP saklanmaz; kötüye kullanıma karşı yalnızca bir özet tutulur. Yöntem
Ne kadar yüksekse o kadar güçlü PC gerekir. Orta yük.
🏆 Squad 44 için hangi GPU gerekir?
Bu oyunda gerçek FPS'li hazır bir GPU sıralaması
Squad 44 için GPU sıralaması →Önemli rakamlar
Bu sayfanın verilerine dayanan özgün FPSHQ metrikleri
PC'm Squad 44 çalıştırır mı?
Squad 44 (2018): FPSHQ yük endeksi 100 üzerinden 74. FPSHQ modeline göre GeForce RTX 3060 1080p yüksek ayarlarda 54–85 FPS, GeForce RTX 4070 1440p ultra ayarlarda 53–81 FPS verir; 12 popüler ekran kartından 1 tanesi 1440p Ultra'da 60+ FPS tutar. Geliştiricinin minimum ekran kartı: Nvidia GTX 1080 or Radeon RX 6600 with at least 8GB of VRAM; minimum RAM: 16 GB. Rakamların kaynağı: Steam'deki sistem gereksinimlerine göre (03.10.2026 tarihinde doğrulandı); FPSHQ model tahmini (ölçüm değil). (model doğruluğu)
- FPSHQ yük endeksi
- 74 FPSHQ endeksi
- RTX 3060 · 1080p High
- 62 FPS model tahmini
- RTX 4070 · 1440p Ultra
- 68 FPS model tahmini
Oyun hakkında sıkça sorulan sorular
Squad 44 için minimum sistem gereksinimleri neler?
Oyun hangi platformlarda mevcut?
Squad 44 ne kadar yer kaplar ve SSD gerekir mi?
Squad 44'in türü nedir?
Geliştirici ve yayıncı kim?
Oyun ne zaman çıktı veya çıkacak?
Bu oyunda kaç FPS alacağım?
Bütçe bir ekran kartıyla oynanır mı?
Tartışmalar: Squad 44
Henüz konu yok. İlk siz olun — bir soru sorun.
Yorumlar (0)