Radeon 660M hangi oyunları çalıştırır
FPSHQ modeline göre AMD Radeon 660M, 720p çözünürlükte 200 popüler oyunun 33 tanesinde yüksekte 60+ FPS verir; 2 tanesi yalnızca düşük veya ortada 60+ FPS'e ulaşır; 128 oyun düşükte 30–59 FPS ile çalışır, 37 oyunu çalıştırmaz. Örneğin Counter-Strike 2 — yüksekte 75–120 FPS. En ağırı Cyberpunk 2077: düşükte bile 20–32 FPS.
200 oyundan kaçını çalıştırır (720p)
- yüksekte 60+ FPS3317%
- düşük/ortada 60+ FPS21%
- düşükte 30–59 FPS12864%
- çalıştırmaz (<30 FPS)3719%
Türlere göre 60+ FPS oyun oranı
Türdeki oyunlardan, modelin 720p düşükte en az 60 FPS verdiği oyunların oranı.
Çıkış yılına göre Radeon 660M ortalama FPS
Yüksek ayarlar, 720p; oyunlar yenileştikçe FPS düşer — kartın kaç yıllık payı kaldığı böyle görülür.
200 popüler oyunda Radeon 660M FPS
720p çözünürlükte düşük, orta ve yüksek ayarda ortalama FPS tahmini. Tür, yıl veya sonuca göre filtreleyin.
| Oyun | 720p · Düşük | 720p · Orta | 720p · Yüksek | Sonuç | Tür | Yıl |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cyberpunk 2077 ⚙ | 20–32 | 16–26 | 13–22 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Action RPG | 2020 |
| Counter-Strike 2 ⚙ | 110–180 | 91–145 | 75–120 | yüksekte 60+ FPS | FPS | 2012 |
| Dota 2 ⚙ | 135–220 | 110–175 | 92–145 | yüksekte 60+ FPS | MOBA | 2013 |
| Minecraft ⚙ | 81–130 | 64–105 | 53–85 | düşük/ortada 60+ FPS | Sandbox | 2011 |
| Grand Theft Auto V ⚙ | 48–76 | 38–61 | 31–51 | düşükte 30–59 FPS | Action Adventure | 2015 |
| Half-Life ⚙ | 770–999 | 660–999 | 565–900 | yüksekte 60+ FPS | Shooter | 1998 |
| Counter-Strike 1.6 ⚙ | 615–975 | 515–820 | 435–690 | yüksekte 60+ FPS | Shooter | 2000 |
| League of Legends ⚙ | 51–81 | 41–66 | 34–54 | düşükte 30–59 FPS | MOBA | 2021 |
| Binding of Isaac: Rebirth ⚙ | 355–570 | 290–465 | 240–390 | yüksekte 60+ FPS | Roguelike | 2014 |
| Counter-Strike: Source ⚙ | 270–435 | 220–355 | 180–295 | yüksekte 60+ FPS | Shooter | 2004 |
| Hearthstone ⚙ | 270–435 | 220–355 | 180–295 | yüksekte 60+ FPS | Card | 2014 |
| Half-Life 2 ⚙ | 215–345 | 175–280 | 145–235 | yüksekte 60+ FPS | Shooter | 2004 |
| Team Fortress 2 ⚙ | 215–345 | 175–280 | 145–235 | yüksekte 60+ FPS | Shooter | 2007 |
| Ultimate Chicken Horse ⚙ | 105–175 | 87–140 | 72–115 | yüksekte 60+ FPS | Party | 2016 |
| Hades-like Pizza Tower ⚙ | 215–345 | 175–280 | 145–235 | yüksekte 60+ FPS | Platformer | 2023 |
| Left 4 Dead 2 ⚙ | 105–175 | 87–140 | 72–115 | yüksekte 60+ FPS | Shooter | 2009 |
| Portal 2 ⚙ | 96–155 | 78–125 | 64–105 | yüksekte 60+ FPS | Puzzle | 2011 |
| Garry's Mod ⚙ | 165–265 | 130–215 | 110–175 | yüksekte 60+ FPS | Sandbox | 2006 |
| Stumble Guys ⚙ | 32–52 | 26–42 | 21–35 | düşükte 30–59 FPS | Party | 2021 |
| Elden Ring ⚙ | 23–38 | 19–31 | 15–25 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Action RPG | 2022 |
| Grand Theft Auto IV ⚙ | 23–38 | 19–31 | 15–25 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Action Adventure | 2008 |
| Human: Fall Flat ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Puzzle | 2016 |
| Noita ⚙ | 105–175 | 87–140 | 72–115 | yüksekte 60+ FPS | Roguelike | 2020 |
| StarCraft II ⚙ | 110–185 | 93–150 | 77–125 | yüksekte 60+ FPS | Strategy | 2010 |
| Gang Beasts ⚙ | 110–185 | 93–150 | 77–125 | yüksekte 60+ FPS | Party | 2017 |
| Diablo III ⚙ | 100–165 | 82–135 | 68–110 | yüksekte 60+ FPS | Action RPG | 2012 |
| L.A. Noire ⚙ | 100–165 | 82–135 | 68–110 | yüksekte 60+ FPS | Adventure | 2011 |
| Old School RuneScape ⚙ | 96–155 | 78–125 | 64–105 | yüksekte 60+ FPS | MMORPG | 2021 |
| Heroes of the Storm ⚙ | 87–140 | 70–115 | 58–93 | yüksekte 60+ FPS | MOBA | 2015 |
| Max Payne 3 ⚙ | 35–57 | 28–46 | 23–37 | düşükte 30–59 FPS | Shooter | 2012 |
| RuneScape ⚙ | 96–155 | 78–125 | 64–105 | yüksekte 60+ FPS | MMORPG | 2020 |
| Genshin Impact ⚙ | 31–51 | 25–41 | 21–35 | düşükte 30–59 FPS | Action RPG | 2020 |
| Rainbow Six Siege ⚙ | 57–91 | 45–73 | 38–62 | düşük/ortada 60+ FPS | Shooter | 2015 |
| Albion Online ⚙ | 105–175 | 87–140 | 72–115 | yüksekte 60+ FPS | MMORPG | 2018 |
| Elden Ring: Shadow of the Erdtree ⚙ | 23–38 | 19–31 | 15–25 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Action RPG | 2024 |
| Titanfall 2 ⚙ | 36–59 | 29–47 | 24–39 | düşükte 30–59 FPS | Shooter | 2020 |
| Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville ⚙ | 39–63 | 31–50 | 26–42 | düşükte 30–59 FPS | Shooter | 2020 |
| Sid Meier's Civilization V ⚙ | 49–79 | 40–64 | 33–53 | düşükte 30–59 FPS | Strategy | 2010 |
| Against the Storm ⚙ | 38–62 | 30–49 | 26–42 | düşükte 30–59 FPS | Strategy | 2023 |
| PowerWash Simulator ⚙ | 38–62 | 30–49 | 26–42 | düşükte 30–59 FPS | Simulation | 2022 |
| Sleeping Dogs ⚙ | 45–73 | 36–59 | 30–49 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2012 |
| Diablo II: Resurrected ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Action RPG | 2021 |
| Cities: Skylines ⚙ | 44–70 | 35–57 | 29–47 | düşükte 30–59 FPS | Strategy | 2015 |
| CarX Drift Racing Online ⚙ | 33–53 | 26–43 | 22–36 | düşükte 30–59 FPS | Racing | 2017 |
| Dragon Ball FighterZ ⚙ | 40–64 | 32–52 | 26–43 | düşükte 30–59 FPS | Fighting | 2018 |
| Call of Duty: Warzone ⚙ | 23–38 | 19–31 | 15–25 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Battle Royale | 2022 |
| Tropico 6 ⚙ | 39–63 | 31–50 | 26–42 | düşükte 30–59 FPS | Strategy | 2019 |
| God of War ⚙ | 36–58 | 29–46 | 24–39 | düşükte 30–59 FPS | Action Adventure | 2022 |
| Star Wars Jedi: Fallen Order ⚙ | 34–54 | 26–43 | 22–36 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2019 |
| PGA Tour 2K21 ⚙ | 48–77 | 38–62 | 32–52 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2020 |
| PGA Tour 2K23 ⚙ | 48–77 | 38–62 | 32–52 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2022 |
| PGA Tour 2K25 ⚙ | 27–44 | 22–36 | 18–30 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2025 |
| Sid Meier's Civilization VI ⚙ | 36–59 | 29–47 | 24–39 | düşükte 30–59 FPS | Strategy | 2016 |
| Path of Exile ⚙ | 40–64 | 32–52 | 26–43 | düşükte 30–59 FPS | MMORPG | 2013 |
| House Flipper 2 ⚙ | 25–40 | 20–33 | 17–27 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Simulation | 2023 |
| Assetto Corsa ⚙ | 37–60 | 30–49 | 25–40 | düşükte 30–59 FPS | Racing | 2014 |
| Guilty Gear Strive ⚙ | 40–64 | 32–52 | 26–43 | düşükte 30–59 FPS | Fighting | 2021 |
| Tekken 7 ⚙ | 35–57 | 28–46 | 23–37 | düşükte 30–59 FPS | Fighting | 2017 |
| The King of Fighters XV ⚙ | 34–54 | 26–43 | 22–36 | düşükte 30–59 FPS | Fighting | 2024 |
| Dragon Quest XI ⚙ | 48–77 | 38–62 | 32–52 | düşükte 30–59 FPS | JRPG | 2018 |
| Mad Max ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2015 |
| Madden NFL 19 ⚙ | 45–73 | 36–59 | 30–49 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2019 |
| Madden NFL 20 ⚙ | 45–73 | 36–59 | 30–49 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2020 |
| Madden NFL 21 ⚙ | 40–64 | 32–52 | 26–43 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2020 |
| Madden NFL 22 ⚙ | 40–64 | 32–52 | 26–43 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2021 |
| Madden NFL 23 ⚙ | 40–64 | 32–52 | 26–43 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2022 |
| Madden NFL 24 ⚙ | 30–49 | 24–39 | 20–33 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2023 |
| Madden NFL 26 ⚙ | 26–43 | 21–35 | 17–29 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2025 |
| Farming Simulator 22 ⚙ | 36–59 | 29–47 | 24–39 | düşükte 30–59 FPS | Simulation | 2021 |
| Granblue Fantasy Versus Rising ⚙ | 34–54 | 26–43 | 22–36 | düşükte 30–59 FPS | Fighting | 2023 |
| Nier Replicant ⚙ | 45–73 | 36–59 | 30–49 | düşükte 30–59 FPS | JRPG | 2021 |
| Baldur's Gate 3 ⚙ | 25–41 | 20–33 | 17–28 | çalıştırmaz (<30 FPS) | RPG | 2023 |
| The Sims 4 ⚙ | 26–42 | 20–33 | 17–28 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Simulation | 2020 |
| FIFA 15 ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2015 |
| FIFA 16 ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2016 |
| FIFA 17 ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2017 |
| FIFA 18 ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2018 |
| FIFA 19 ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2019 |
| FIFA 20 ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2020 |
| FIFA 21 ⚙ | 40–64 | 32–52 | 26–43 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2020 |
| FIFA 22 ⚙ | 40–64 | 32–52 | 26–43 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2021 |
| FIFA 23 ⚙ | 30–49 | 24–39 | 20–33 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2022 |
| WWE 2K26 ⚙ | 21–35 | 17–29 | 14–23 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Sports | 2026 |
| Total War: Shogun 2 ⚙ | 96–155 | 78–125 | 64–105 | yüksekte 60+ FPS | Strategy | 2011 |
| Total War: Empire ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Strategy | 2009 |
| Total War: Napoleon ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Strategy | 2010 |
| Age of Mythology: Retold ⚙ | 44–70 | 35–57 | 29–47 | düşükte 30–59 FPS | Strategy | 2024 |
| Farming Simulator 25 ⚙ | 27–44 | 22–36 | 18–30 | düşükte 30–59 FPS | Simulation | 2024 |
| Persona 3 Reload ⚙ | 36–59 | 29–47 | 24–39 | düşükte 30–59 FPS | JRPG | 2024 |
| Nier Automata ⚙ | 36–59 | 29–47 | 24–39 | düşükte 30–59 FPS | JRPG | 2017 |
| Honkai: Star Rail ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | JRPG | 2023 |
| Splitgate 2 ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Shooter | 2025 |
| Dying Light ⚙ | 38–62 | 30–49 | 26–42 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2015 |
| World of Warcraft: The War Within ⚙ | 32–52 | 26–42 | 21–35 | düşükte 30–59 FPS | MMORPG | 2024 |
| EA Sports FC 26 ⚙ | 30–49 | 24–39 | 20–33 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2025 |
| Forza Horizon 3 ⚙ | 38–62 | 30–49 | 26–42 | düşükte 30–59 FPS | Racing | 2016 |
| Mortal Kombat 11 ⚙ | 35–57 | 28–46 | 23–37 | düşükte 30–59 FPS | Fighting | 2019 |
| Zenless Zone Zero ⚙ | 28–46 | 22–36 | 18–30 | düşükte 30–59 FPS | JRPG | 2026 |
| Armored Core VI ⚙ | 30–49 | 24–39 | 20–33 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2023 |
| NBA 2K26 ⚙ | 26–42 | 20–33 | 17–27 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Sports | 2025 |
| Planet Coaster 2 ⚙ | 24–39 | 18–30 | 16–26 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Simulation | 2024 |
| Dirt Rally 2.0 ⚙ | 31–50 | 25–40 | 21–35 | düşükte 30–59 FPS | Racing | 2019 |
| The Crew 2 ⚙ | 38–62 | 30–49 | 26–42 | düşükte 30–59 FPS | Racing | 2018 |
| Street Fighter 6 ⚙ | 25–40 | 20–33 | 17–27 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Fighting | 2023 |
| Outlast Trials ⚙ | 36–59 | 29–47 | 24–39 | düşükte 30–59 FPS | Horror | 2024 |
| Yakuza: Like a Dragon ⚙ | 35–57 | 28–46 | 23–37 | düşükte 30–59 FPS | JRPG | 2020 |
| Demon's Souls ⚙ | 28–46 | 23–37 | 19–32 | düşükte 30–59 FPS | Action RPG | 2020 |
| Dirt 5 ⚙ | 26–43 | 21–35 | 17–29 | düşükte 30–59 FPS | Racing | 2020 |
| F1 2020 ⚙ | 32–52 | 26–42 | 21–35 | düşükte 30–59 FPS | Racing | 2020 |
| F1 2026 ⚙ | 31–51 | 26–42 | 21–35 | düşükte 30–59 FPS | Racing | 2026 |
| Sid Meier's Civilization VII ⚙ | 30–49 | 25–40 | 20–33 | düşükte 30–59 FPS | Strategy | 2025 |
| Forza Horizon 4 ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Racing | 2021 |
| Project CARS 3 ⚙ | 32–52 | 26–42 | 21–35 | düşükte 30–59 FPS | Racing | 2020 |
| BeamNG ⚙ | 32–52 | 26–42 | 21–35 | düşükte 30–59 FPS | Racing | 2015 |
| Resident Evil 2 ⚙ | 36–59 | 29–47 | 24–39 | düşükte 30–59 FPS | Horror | 2019 |
| Resident Evil 3 ⚙ | 36–59 | 29–47 | 24–39 | düşükte 30–59 FPS | Horror | 2020 |
| Tales of Arise ⚙ | 35–56 | 27–44 | 23–37 | düşükte 30–59 FPS | JRPG | 2023 |
| Granblue Fantasy Relink ⚙ | 24–39 | 19–32 | 16–26 | çalıştırmaz (<30 FPS) | JRPG | 2024 |
| Rainbow Six Extraction ⚙ | 32–52 | 26–42 | 21–35 | düşükte 30–59 FPS | Shooter | 2022 |
| Hunt: Showdown ⚙ | 32–52 | 26–42 | 21–35 | düşükte 30–59 FPS | Shooter | 2019 |
| Deadlock ⚙ | 43–69 | 35–56 | 29–46 | düşükte 30–59 FPS | Shooter | 2021 |
| Quantum Break ⚙ | 32–52 | 26–42 | 21–35 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2016 |
| The Crew Motorfest ⚙ | 26–43 | 21–35 | 17–29 | düşükte 30–59 FPS | Racing | 2024 |
| Mortal Kombat 1 ⚙ | 24–39 | 19–32 | 16–26 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Fighting | 2023 |
| Like a Dragon: Infinite Wealth ⚙ | 30–49 | 25–40 | 20–33 | düşükte 30–59 FPS | JRPG | 2024 |
| Wo Long: Fallen Dynasty ⚙ | 26–43 | 21–35 | 17–29 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2023 |
| Counter-Strike: Global Offensive ⚙ | 96–155 | 77–125 | 64–105 | yüksekte 60+ FPS | Shooter | 2012 |
| Forza Horizon 5 ⚙ | 31–49 | 24–39 | 20–33 | düşükte 30–59 FPS | Racing | 2021 |
| Call of Duty: Black Ops 6 ⚙ | 26–42 | 21–35 | 18–29 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Shooter | 2024 |
| Gran Turismo 7 ⚙ | 28–46 | 23–37 | 19–32 | düşükte 30–59 FPS | Racing | 2025 |
| Tekken 8 ⚙ | 27–44 | 22–36 | 18–30 | düşükte 30–59 FPS | Fighting | 2024 |
| Total War: Troy ⚙ | 27–44 | 22–36 | 18–30 | düşükte 30–59 FPS | Strategy | 2020 |
| Total War: Pharaoh ⚙ | 36–59 | 29–47 | 24–39 | düşükte 30–59 FPS | Strategy | 2023 |
| Black Desert Online ⚙ | 27–44 | 22–36 | 18–30 | düşükte 30–59 FPS | MMORPG | 2016 |
| Assetto Corsa Competizione ⚙ | 35–57 | 28–46 | 23–37 | düşükte 30–59 FPS | Racing | 2019 |
| Kingdom Come: Deliverance ⚙ | 35–57 | 28–46 | 23–37 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2018 |
| Geometry Dash ⚙ | 96–155 | 78–125 | 64–105 | yüksekte 60+ FPS | Action | 2014 |
| STALKER 2: Heart of Chornobyl ⚙ | 20–33 | 17–28 | 13–22 | çalıştırmaz (<30 FPS) | FPS | 2024 |
| Overwatch 2 ⚙ | 92–145 | 73–120 | 61–96 | yüksekte 60+ FPS | Shooter | 2023 |
| Call of Duty: Warzone 2.0 ⚙ | 24–39 | 18–30 | 16–26 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Battle Royale | 2022 |
| Call of Duty: Modern Warfare III ⚙ | 25–41 | 20–33 | 17–28 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Shooter | 2023 |
| Forza Motorsport ⚙ | 23–37 | 18–30 | 15–25 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Racing | 2023 |
| Black Myth: Wukong ⚙ | 19–31 | 15–25 | 12–21 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Action RPG | 2024 |
| EA Sports FC 25 ⚙ | 31–49 | 24–39 | 20–32 | düşükte 30–59 FPS | Sports | 2024 |
| Hollow Knight: Silksong ⚙ | 53–85 | 43–69 | 36–58 | düşükte 30–59 FPS | Metroidvania | 2025 |
| PAYDAY 2 ⚙ | 96–155 | 78–125 | 64–105 | yüksekte 60+ FPS | Action | 2013 |
| Call of Duty: Modern Warfare II ⚙ | 25–41 | 20–33 | 17–28 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Shooter | 2022 |
| Resident Evil 4 ⚙ | 24–39 | 18–30 | 16–26 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Horror | 2023 |
| The Binding of Isaac: Rebirth ⚙ | 120–195 | 99–160 | 82–135 | yüksekte 60+ FPS | Action | 2014 |
| Call of Duty® ⚙ | 26–43 | 21–35 | 17–29 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2022 |
| Kingdom Come: Deliverance II ⚙ | 22–36 | 18–29 | 15–25 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Action RPG | 2025 |
| Bloons TD 6 ⚙ | 105–175 | 87–140 | 72–115 | yüksekte 60+ FPS | Strategy | 2018 |
| R.E.P.O. ⚙ | 26–43 | 21–35 | 17–29 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2025 |
| Call of Duty: Vanguard ⚙ | 33–53 | 26–43 | 22–36 | düşükte 30–59 FPS | Shooter | 2023 |
| Palworld ⚙ | 20–33 | 17–28 | 14–23 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Survival | 2026 |
| Star Wars Jedi: Survivor ⚙ | 25–40 | 20–33 | 17–27 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Action | 2023 |
| PEAK ⚙ | 26–42 | 20–33 | 17–27 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Action Adventure | 2025 |
| ARC Raiders ⚙ | 27–44 | 22–36 | 18–30 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2025 |
| People Playground ⚙ | 105–175 | 87–140 | 72–115 | yüksekte 60+ FPS | Simulation | 2019 |
| Schedule I ⚙ | 25–40 | 19–32 | 16–26 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Strategy | 2025 |
| The Witcher 3: Wild Hunt ⚙ | 28–45 | 22–36 | 19–31 | düşükte 30–59 FPS | RPG | 2015 |
| Call of Duty: Black Ops Cold War ⚙ | 35–56 | 27–44 | 23–37 | düşükte 30–59 FPS | Shooter | 2023 |
| Monster Hunter: Wilds ⚙ | 21–35 | 17–28 | 14–23 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Action RPG | 2025 |
| Assassin's Creed Shadows ⚙ | 25–40 | 19–32 | 16–26 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Action Adventure | 2025 |
| Silent Hill 2 ⚙ | 19–32 | 16–26 | 13–22 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Horror | 2024 |
| Arma 3 ⚙ | 45–72 | 36–58 | 30–48 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2013 |
| Mount & Blade II: Bannerlord ⚙ | 46–73 | 37–59 | 31–49 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2022 |
| Helldivers 2 ⚙ | 32–52 | 26–42 | 21–35 | düşükte 30–59 FPS | Shooter | 2024 |
| Wuthering Waves ⚙ | 26–43 | 21–35 | 17–29 | düşükte 30–59 FPS | Action RPG | 2025 |
| Call of Duty: Modern Warfare (2019) ⚙ | 27–44 | 22–36 | 18–30 | düşükte 30–59 FPS | Shooter | 2019 |
| Hunt: Showdown 1896 ⚙ | 25–40 | 19–32 | 16–26 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Action | 2019 |
| Slay the Spire 2 ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Strategy | 2026 |
| Microsoft Flight Simulator ⚙ | 18–30 | 15–25 | 12–20 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Simulation | 2020 |
| Avatar: Frontiers of Pandora ⚙ | 21–35 | 17–27 | 14–23 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Action | 2024 |
| NARAKA: BLADEPOINT ⚙ | 36–59 | 29–47 | 24–39 | düşükte 30–59 FPS | MMORPG | 2021 |
| The Witcher 2 ⚙ | 36–59 | 29–47 | 24–39 | düşükte 30–59 FPS | RPG | 2011 |
| 鬼谷八荒 Tale of Immortal ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | RPG | 2023 |
| Clair Obscur: Expedition 33 ⚙ | 23–37 | 18–30 | 15–25 | çalıştırmaz (<30 FPS) | RPG | 2025 |
| Assassin's Creed Mirage ⚙ | 27–44 | 22–36 | 18–30 | düşükte 30–59 FPS | Action Adventure | 2024 |
| Warhammer 40,000: Space Marine 2 ⚙ | 23–38 | 19–31 | 15–25 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Action | 2024 |
| Dispatch ⚙ | 34–54 | 26–43 | 22–36 | düşükte 30–59 FPS | Strategy | 2025 |
| Portal ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2007 |
| Call of Duty: Black Ops 4 ⚙ | 36–59 | 29–47 | 24–39 | düşükte 30–59 FPS | Shooter | 2018 |
| Counter-Strike ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2000 |
| DOOM ⚙ | 34–54 | 26–43 | 22–36 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2016 |
| Delta Force ⚙ | 35–57 | 28–46 | 23–37 | düşükte 30–59 FPS | Shooter | 2024 |
| Red Dead Redemption ⚙ | 30–49 | 25–40 | 20–33 | düşükte 30–59 FPS | Action Adventure | 2024 |
| Totally Accurate Battle Simulator ⚙ | 35–56 | 27–44 | 23–37 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2021 |
| DAVE THE DIVER ⚙ | 38–62 | 30–49 | 26–42 | düşükte 30–59 FPS | RPG | 2023 |
| Z1 Battle Royale ⚙ | 44–70 | 35–57 | 29–47 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2018 |
| Slime Rancher ⚙ | 96–155 | 78–125 | 64–105 | yüksekte 60+ FPS | Action | 2017 |
| Escape the Backrooms ⚙ | 49–79 | 40–64 | 33–53 | düşükte 30–59 FPS | Action | 2025 |
| Call of Duty: WWII ⚙ | 39–63 | 31–50 | 26–42 | düşükte 30–59 FPS | Shooter | 2017 |
| Mount & Blade: Warband ⚙ | 96–155 | 78–125 | 64–105 | yüksekte 60+ FPS | Action | 2010 |
| Black Mesa ⚙ | 41–66 | 33–53 | 27–44 | düşükte 30–59 FPS | Action Adventure | 2020 |
| The Witcher ⚙ | 48–77 | 38–62 | 32–52 | düşükte 30–59 FPS | RPG | 2007 |
| Monster Hunter: Rise ⚙ | 39–63 | 31–50 | 26–42 | düşükte 30–59 FPS | Action RPG | 2022 |
| Teardown ⚙ | 26–42 | 20–33 | 17–27 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Strategy | 2022 |
| MiSide ⚙ | 33–53 | 26–43 | 22–36 | düşükte 30–59 FPS | RPG | 2024 |
| Star Wars Outlaws ⚙ | 22–36 | 17–29 | 15–25 | çalıştırmaz (<30 FPS) | Action Adventure | 2024 |
● — gerçek ölçüm. Geri kalanı işlemci darboğazı olmadan FPSHQ model tahmini. ⚙ — oyunun ayarları.
Komşu kartlar: kaç oyun 60+ FPS ile çalışıyor
200 oyundan, modelin 720p düşükte 60+ FPS verdiği oyun sayısı.
Radeon 660M hangi oyunları çalıştırır?
FPSHQ modeline göre AMD Radeon 660M, 720p çözünürlükte 200 popüler oyunun 33 tanesinde yüksekte 60+ FPS verir; 2 tanesi yalnızca düşük veya ortada 60+ FPS'e ulaşır; 128 oyun düşükte 30–59 FPS ile çalışır, 37 oyunu çalıştırmaz. Örneğin Counter-Strike 2 — yüksekte 75–120 FPS. En ağırı Cyberpunk 2077: düşükte bile 20–32 FPS.